Fenočky

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Grétka

Grétka je asi 4-ročná sučka, ktorá žila v zlých podmienkach na reťazi. Napriek tomu, že život sa s ňou nemaznal, je to milý psík, tešiaci sa ľudskej prítomnosti. Je to malé šidlo plné energie. Vhodná aj k iným psíkom. Vhodná k deťom aj k starším ľuďom. Vhodná do bytu aj na dvor.

Bojardka

Bojardka je ročná fenočka stredného vzrastu, zo začiatku trošku bojazlivá, ale rýchlo sa osmelý. Je znášanlivá s inými psíkmi aj sučkami. Je vhodná aj do bytu či k domu s prístupom dovnútra. Bola by skvelou spoločníčkou pre starších ľudí, ale vhodná je aj do rodiny s väčšími deťmi. Bojardka je  cipovana, očkovaná, kastrovaná.

Regi

Regi bola nájdená vo Farnej, kde sa potulovala a našťastie ju našli dobrí ľudia. Regi je jemná, milá a nenáročná fenočka, ktorá keď bude milovaná a bude mať svoj peliešok bude najvďačnejší pes na svete. Je vhodná aj k iným psíkom, k deťom a starším ľuďom.

Amy

Krásna Anubis Amy hľadá svoj nový domov. AMY je 9 mesačná psia slečna, ktorá je veľmi milá kontaktná babulka, vychádzajúca s deťmi, mačkami. Veľmi sa teším ľudskej spoločnosti, najradšej by bola stále po boku človeka.
Hygienické návyky má relatívne zvládnuté, ale ešte sa sem tam stane nehoda.
Je strednej veľkosti s váhou cca15 kíl, najlepšie jej by bolo v byte, alebo v domčeku s prístupom do vnútra, nakoľko ma krátku srsť a je naučená žiť vo vnútri. Amy je očkovaná a čipovaná. Kontakt: 0950300503

Fenka Cane Corso

Hľadáme domov tejto slečne Cane corso má 3 roky. Je zvyknutá vo vnútri má všetky hygienické návyky. Je prítulná hráva a rada sa prechádza K ľuďom detom je velmi priateľská aj k iným psom menším ale väčšíe plemená – vyberá, hlavne fenky. Podmienka adopcie je kastrácia a pobyt vo vnutry. Očkovania má všetky, je čipovaná. 09483308153

Lusy

Lusy hľadá po 7 rokoch od adopcie nový domov … Majiteľ ju žiaľ už nemôže mať u seba a preto pre ňu hľadáme novú milujúcu rodinu. Lusy je asi 7-ročná fenka adoptovaná práve z levického útulku. Je väčšieho vzrastu (cca 40kg), sterilizovaná. Ovláda základné povely, je naučená na život aj na dvore ale aj v byte, má utvorené hygienické návyky. Je vhodná aj ako strážny pes, má tendenciu svojho pána a svoje územie ochraňovať. So psami nemá problém, s fenkami však nevychádza, nemá v obľube ani mačky. Ak je to možné, prosíme teda o pomoc pri zdieľaní a hľadaní nového domova pre Lusy. Je to naozaj skvelý psík ktorý si zaslúži svoj domov. Majiteľ: 0905422214 Útulok: 0948122272

Betty

Betty bola odobraná z reťaze zo zlých podmienok. Aj napriek tomu je to fenočka, ktorá miluje ľudí aj ostatné psy. Betty má pokojnú povahu, ale na vodítku veľmi ťahá, pretože nič iné, ako reťaz, predtým nepoznala.. Najlepšie by jej bolo, keby mala možnosť veľkej záhrady s prístupom dovnútra. Je kastrovaná.

Rasa: mix labrador Vek: 5 rokov Veľkosť: veľká Kastrácia: áno Znášanlivost: Psy: áno Suky: áno Vhodnosť: Dvor: áno Byt: nie Deti: áno Staršie osoby: nie

 

Marry

Marry, 7-8 ročná fenočka sa našla zatúlaná – vyhodená v dedine a do útulku prišla pred rokom. Bola veľmi ubolená, mala veľké bolesti kĺbov, ale dnes už je na tom o moc lepšie. Marry miluje ľudí, je to veľmi pokojná sučka, ale rada si aj hrá. Málokedy ju uvidíte bez loptičky v ústach. Je vhodná pre staršie osoby i deti a k ostatným psom je nekonfliktná. Jediný jej problém je, že preskočí aj naozaj vysoký plot. Dajte jej šancu na krásny zvyšok života, odvďačí sa vám nekonečnou láskou.

Znášanlivost: Psy: áno Suky: áno Mačky: neskúšali sme Vhodnosť: Byt: áno Deti: áno Staršie osoby: áno

 

Jessica

 

Jessica je ročná fenočka, ktorá žila v osade. Je to úžasná, milá fenka, ktorá je už očkovaná aj čipovaná. V najbližsej dobe bude kastrovaná. Znášanlivá s každým a vhodná len do bytu.0948122272

Citlivá fenočka

 

Mladučká asi 9 mesačná jemná a citlivá slečna hľadá láskavý domov. Je pokojnej povahy, s inými psíkmi vychádza, vhodná len ako rodinný spoločník. 0948122272

Sabinka

Sabi je asi 2 ročná sučka mix ovčiaka, je to neúnavný diabol, potrebuje človeka, ktorý sa jej bude venovať a nastaví jej hranice. Vždy hovoríme, že je ako z divých vajec, nie je vhodná do bytu. Má rada psov aj fenky. Vhodná aj na stráženie.

Líza

Líza je asi 2ročná fenka, ktorá hladá domov. Na začiatku je opatrná, ale keď zistí že jej nič nehrozí tak je to veľmi prítulná, jemná fenočka. Bez problémov vychádza so psíkmi aj s fenkami.

Angie

Angie má asi 10 mesiacov, doteraz nezažila lásku, nepoznala pohladenie, žila spolu so svorkou na ulici. Momentálne je v dočasnej opatere, kde konečne citi teplo, lásku a pozornosť, Tak nesmierne si to váži, že rešpektuje všetkých psich kamarátov, ktorí tam bývajú a od dočasnej paničky sa ani nepohne. Má hygienické návyky, nedovolí si ani len zaštekať, pokojne čaká na povel a dovolenie. Angie dúfa, že ju nájde človiečik, ktorému bude dávať lásku a pusinky . Zo začiatu sa trošku boji cudzich ľudi, ale ak vie, že je v bezpeči, tak je tá najvzornejšia fenočka. Je mimoriadne inteligentná, všetko sa rýchlo učí. Angie je stredného vzrastu, vhodná do bytu. 

Jenny

 

Jenny je mladá fenka, zbožňujúca ľudí. Miluje sa učiť nové veci, je veľmi učenlivá. V novom domove by určite veľmi ocenila psieho kamoša, s ktorým by sa mohla vyblázniť. Veľmi už túži po teplom miestečku vedľa svojho človeka.  So psíkmi vychádza bez problémov. Deti a starší ľudia nie sú problém.  Vhodná do bytu alebo na dvor so zateplenou búdou. 

 

 

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/psikovia/
Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

OZ Šťastný domov

Poštová adresa:
Krížny vrch 24
93405 Levice

Útulok sa nachádza:
Za pekárňou
pri strelnici.
Telefonický kontakt:
Natália: 0948 122 272
Janka: 0948 330 815
Nika: 0949 190 011

Číslo účtu:
0223976502/0900
IBAN: SK0509000000000223976502
SWIFT/BIC - GIBASKBX
IČO:42206553
DIČ:2023517177
stastnydomov@gmail.com
Vytvorené službou Webnode