Fenočky

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Bekina

 
Bekina žila 7 rokov v otrasných podmienkach bez jedla, na reťazi. Nakoniec sa ju konečne podarilo odobrať za podnetu RVPS Levice. Rodila každý polrok, šteniatka sa rozdávali a ktorvie či ešte žijú. Ale Bekina je statočná dáma, aj napriek veku a utrpeniu chce lásku, aj ju dáva a človeka miluje, Je nekonfliktná aj ku zvieratkám, akurát si stráži jedlo. prosím, pomôžte jej k lepšiemu životu, veľmi si to zaslúži.0948330815
 

Šanel

 

Šanel doteraz nemala ľahký život, žila v otrasných podmienkach a ešte k tomu vkuse rodila. Po jej odobratí bola vystrašená, od strachu ukazovala zúbky, ale časom pochopila, že v útulku jej nikto nechce ublížiť a tak sa z nej stala mojkavá psia princezná milujúca ľudí, ktorí sa o ňu v útulku starajú. A takto bude milovať aj svoju rodinku, ktorá sa na ňu prihlási, dúfame, čo najskôr. Šanel je fenočka stredného vzrastu, má rada prechádzky, je to kamoška so psami aj s fenkami. V prípade záujmu dať jej domov a tým jej ukázať aké je to byť ozajstným členom rodiny, nám prosím píšte do správy. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/sanel/

Mia

 

4 dni úmornej záchranárskej práce, stresu a strachu máme úspešne za sebou. V lese niekto vyhodil maminku so šteniatkami. A múdra maminka ich bezpečné ukryla do nory 2 m hlbokej. Tam ich chodila kojiť a sama si chodila pre jedlo na smetisko pri osade. Až nám ju nahlásili ľudia z osady. Nedalo sa nič iné urobiť v rozmočenom teréne, len vyčkávať pri nore a bleskovo odchytiť vykukajúce šteniatka. Veľmi ďakujem dobrovoľníkom, ktorí sa tam 4 dni striedali. Maminka Mia je už v bezpečí útulku, jej detičky sú v azyle pre šteniatka. Mia je úžasná mladá fenočka menšieho až stredného vzrastu, milej a kľudnej povahy. Znášanlivá s inými psíkmi, miluje ľudí. Zaslúži si láskyplný domov. 

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/mia-4/

Ajša

 

Ajša bola odobratá z osady, kde žila divo vo svorke a bojovala o jedlo. Je to aktívna, energická fenka stredného vzrastu. Vzhľadom na jej minulosť potrebuje trošku viac trpezlivosti, je potrebné naučiť ju pravidlá. Je však učenlivá, so psíkmi úplne znášanlivá, ľudí zbožňuje, miluje sa mojkať. Hľadáme jej domov u aktívnej rodiny, kľudne aj k väčším deťom. Vhodná k domčeku s prístupom dovnútra. V prípade záujmu o adopciu alebo pre viac info prosíme píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/ajsa/

Fatima

 

Fatima je polročná fenočka, šteniatko, ktorá bola odobratá od ľudí, ktorí sa nevedia postarať ani sami o seba. Živorila u nich uviazaná na krátkej reťazi, bez prístrešku. Je nám to veľmi ľúto, že toto sa na Slovensku toleruje, ale snažíme sa a aj v tomto prípade to posúvame na envirokriminálku. Fatima je mix vlčko, veľmi by jej pomohlo ísť do skutočnej rodiny. V útulku sa teší spoločnosti psích kamarátov aj ošetrovateľov/ dobrovoľníkov. Je plná energie, užíva si pohyb, prechádzky, šantenie sa s inými chlpáčmi. Snaží dohnať všetko čo jej doteraz na reťazi nebolo dopriate. Je vhodná k aktívnym ľuďom, prípadne aj do rodiny s väčšími deťmi. Domov jej hľadáme aj s prístupom dnu, aby mohla byť v blízkosti svojej rodiny. Ak viete pomôcť tomuto šteniatku začať nový život, neváhajte písať správu, či volať na číslo 0948 330 815. Vďaka.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/fatima/

Stela

 

Stelka je mladučká fenka stredného vzrastu, veľmi milá a bezproblémová. Vhodná do aktívnej rodiny, veľmi rýchlo sa učí novým veciam. So psíkmi je kamarátka. V prípade záujmu darovať jej domov, prosíme píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/stela-2/

Hejdy

 

Hejdy je 8 ročná fenočka plemena NO. Je to pravá dáma s prítulnou a kľudnou povahou. S inými psíkmi je znášanlivá, ľudí má tiež rada. Je vhodná skôr do menej aktívnej rodiny, kľudne aj k starším či osamelým ľuďom, ktorým by robila spoločníčku. V prípade záujmu dať jej domov, prosíme píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/hejdy/

 

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/Ozzy je 7 mesačný psík, mix jazvečíka. Je to ešte hravé šteniatko, ktoré si užíva spoločnosť človeka, miluje prechádzky. Vhodný k deťom a aktívnejším ľuďom. Bolo by mu super aj s druhým psíkom. Hľadáme mu zodpovedný domov, kde bude právoplatným členom rodiny. V prípade záujmu volajte 0948122272

OZ Šťastný domov

Poštová adresa:
Krížny vrch 24
93405 Levice

Útulok sa nachádza:
Za pekárňou
pri strelnici.
Telefonický kontakt:
Hela: 0948 122 272
Janka: 0948 330 815
Nika: 0949 190 011

Číslo účtu:
0223976502/0900
IBAN: SK0509000000000223976502
SWIFT/BIC - GIBASKBX
IČO:42206553
DIČ:2023517177
stastnydomov@gmail.com
Vytvorené službou Webnode