Psíkovia

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Bim

 

Bima sme zachránili zo zlých podmienok spolu s jeho kamošom Bamom, ktorý si tiež hľadá domov. Bim má cca. 3-4 roky. So psíkmi si rozumie v pohode. Už by chcel ísť domov, aj s jeho kamošom Bamom. Bim bude super spoločník, krásne chodí na vodítku, je to psík kľudnejšej povahy. Vhodný aj k iným psíkom, k deťom či starším ľuďom. Proste dokonalý psík, no predsa je už v útulku niekoľko rokov. Vhodný do domu či do bytu.  

Oliver - 6 rokov v útulku!

Oliver sa k nám dostal z MSP Levice, kde ho doniesli že sa našiel a nikomu nechýba. Je veľmi milý, hravý, zlatý k ľudom aj deťom.Má rad prechádzky. Je vhodný aj na dvor aj do bytu rýchlo sa učí. V útulku je už  rokov. Dočká sa niekedy nového domova?

Alan

Alan je náš večný smoliar, osudom niekoľkokrát skúšaný psík. Alan sa z ničoho nič objavil v jednej malej obci, kde sa v tých najväčších mrazoch túlal po uliciach vyše mesiaca. Ľudia ho odháňali preč až kým sa jedna slečna nad ním nezľutovala a začala pre neho hľadať riešenie. Alan sa tak dostal do mestského odchytového koterca s tým, že po očkovaní putuje ďalej do najbližšieho útulku. Alan bol na začiatku veľmi smutný psík, takmer vkuse plakal, bol veľmi nepokojný. Pobyt v koterci znášal veľmi zle, i napriek tomu, že sme ho brali na dlhé prechádzky dvakrát denne. Nakoľko sme tušili, že útulok by zrejme nezvládol, začali sme mu hľadať dočasnú opateru. Ozvalo sa na neho 7 ľudí, nakoniec sme mu vybrali dočasnú opateru v byte s tým, že by chodieval so svojimi opatrovateľmi aj do práce a tak by nikdy nebol sám. Žiaľ Alan hneď na druhý deň ušiel, pretože sa na prechádzke zľakol iného psíka. Po celodennom hľadaní sa našťastie našiel, vrátil sa sám na miesto odkiaľ ušiel. Bohužiaľ opatrovatelia sa ho ani nie po 24 hodinách kvôli jeho úteku vzdali a tak Alan končil v útulku. Oslovili sme ostatné rodiny, ktoré sa ponúkali na dočasky, žiaľ behom pár dní sa u každého z nich zmenili okolnosti…Alan prvé dni v útulku preplakal. Potom si našiel psiu kamarátku s ktorou teraz spolunažíva v spoločnom koterci. Aj napriek tomu, že má pri sebe psiu spoločnosť a nie je úplne sám, Alan veľmi trpí. Kým vidí v útulku človeka, kňučí celý čas. Jedna slečna sa nad ním zľutovala, zobrala si ho domov, avšak jej domáci psík do Alana útočil, až to skončilo tak, že aj pani sa zranila (nie kvôli Alanovi). Takže Alan sa musel opäť vrátiť do útulku, ani v tejto dočaske nebol dlhšie ako 24 hodín…Viete si predstaviť ako môže byť ten úbohý psík zmätený? Alan je úžasný pes, na vodítku neťahá ( len málinko, to sa však dá korigovať), s inými psami sa znáša, skôr ich ignoruje. Má hygienické návyky. Má však veľmi krehkú dušičku a boľavé srdiečko. Niekedy sa nám zdá, ako keby hľadal svojho predošlého pána…netušíme či ho niekto vyhodil, alebo len zabehol a nevedel nájsť cestu domov. Čip žiaľ nemal a nikto sa na neho nehlásil. Tak veľmi by sme mu chceli pomôcť, ale nevieme ako…v snahe aby nemusel byť v útulku ho vláčime hore-dole ako vrece zemiakov, no nikto mu doteraz nedal dostatok času aby si zvykol na nové okolnosti. Zvyknúť si na nové prostredie môže byť ťažké aj pre šťastného, vyrovnaného psa, nieto ešte pre psíka ako je Alan…Ach…keby nám tak vedel povedať, aký život mal predtým než sa dostal na ulicu. Po náleze mal menšie ranky na tele, stolicu krvavú. Vytrpel si už naozaj dosť. Veľmi vás prosím, darujte mu niekto domov! On si to tak neskutočne zaslúži! Alan je psík väčšieho vzrastu, očkovaný, čipovaný. Nachádza sa v Leviciach.

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/alan-prosi-o-sancu/

Alvin

Alvinko je jedna z najzaujímavejších psích osobností, čo v útulku máme … Je to neuveriteľne výnimočný psík s veľkým charakterom. Alvinovi umrel majiteľ a predtým, ako sa to stalo, žil Alvin od šteniatka 3 roky na veľkej záhrade domu, kde bol veľkým pánom a strážcom. Takým, že k sebe nepustil nikoho iného, než svojho pána. Keď sme Alvina prvýkrát videli, prebehlo nám hlavou niekoľko myšlienok na to, že takého psa jednoducho nezvládneme. Prekážalo mu len keď sa na neho niekto pozrel, nieto že ho chceme niekam odviezť z jediného prostredia, ktoré poznal .. No Alvin na nás pôsobil tak, že ak by nám bol tvárou v tvár, zabil by nás. S náhubkom sa ho podarilo previezť a nasledujúci týždeň sme mali o zábavu postarané. Alvin nezniesol, aby sa k jeho koterci vôbec niekto priblížil. No vždy si stojíme za tým, že to najmenšie a pritom najdôležitejšie je ukázať psovi lásku a v tomto prípade to na Alvina platilo až moc dobre. Je u nás nejaké 2 mesiace a je to vymenený psík. Teší sa, keď nás vidí, nie je to typ, čo skáče do výšky, ale je to pes, ktorý by dal za svojho pána život. Na vodítku vôbec neťahá, vonku nie je veľmi kontaktný, ale dá sa s ním aj tak skvele pracovať, pretože on sám chce. Má obrovské srdce a bolo by mu moc dobre na väčšie záhrade, no zaslúžil by si aspoň cez noc byť po boku svojho pána vo vnútri. K malým deťom nie, k starším ľuďom nie je problém. Ostatných psov si nevšíma. Je to naozaj charakter, je ťažké ho úplne opísať, no veríme, že niekomu padne do oka a uvidia to v ňom aj niekto iný, kto by mu mohol dať domov, Alvinko si ho zaslúži.

Deny

Deny je mladý kríženec stredného vzrastu. Vzhľadom je obyčajný ako stovka iných, no jeho obrovské láskavé srdce a večne dobrá nálada zaručujú , že život s ním bude výnimočný . Minulosť mu nepriala, prežil život na reťazi no napriek tomu mu z entuziazmu neubudlo . Ovláda základy slušného správania, je komunikatívny , akčný a ako správny chlap , miluje fenky. Neublíži ani chlapom, hoci si na nich občas pohundre, vychádza aj s hospodárskymi zvieratami . Ľuďom dáva nekonečnú lásku a energiu.
Všetky veterinárne ošetrenia vrátane kastrácie sú samozrejmosťou . Denymu reálne hrozí útulok, zdieľajte nech tam nemusí .
Nachádza sa v okrese Lv , dovoz nie je problém. Podmienka je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku
0940831688

Cézar

Cezarko je asi 5 ročný mix huskyho a ovčiaka. Bol to zatúlaný psík, ktorého k sebe prichýlila jedna slečna, no bohužiaľ si ho nemohla nechať a tak kontaktovala nás. Cezar je ukážkový psík, veľmi vnímavý, vhodný k starším ľuďom a deťom. Určite sa s ním pracovalo, je to pokojny havko, ktorému bude dobre vonku aj vo vnútri. S fenami nemá problém, psov si vyberá.

Arny

Arny je krásny mix bradáčika, má asi 2-3 roky. Je to maznavý psík, vhodný k deťom i starším ľuďom. Niekoľko dní sa túlal sám po dedine a dodnes sa na neho nikto nehlási. Bolo by mu dobre na záhrade s prístupom dovnútra, ale je to pokojnejšie psík, takže by si určite zvykol aj na byt, v každom prípade je pre neho hlavne mať po boku milujúceho človeka.

Viac tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/arny-3/

Bam

Bam svojím vzhľadom vzbudzuje rešpekt, ale je to dobráčisko s veľkým srdcom. Do útulku prišiel aj so svojím kamošom Bimom s ktorým sú parťáci doteraz. Sú na seba veľmi naviazaní, preto im hľadáme domov len spolu. Bam aj so svojím parťákom Bimom budú spokojný, keď budú mať svoj dvor a veľa lásky a hladkania. Táto nerozlučná dvojka je v útulku už naozaj dlho a už by tiež chceli byť doma so svojou rodinou. Kontakt 0948330815 alebo 0948122272.

Jonáško

Jonáško je mladý psík do 1 roka, ktorý sa niekoľko dní motal medzi autami na ceste v obci Čata. Nechceme ani myslieť na to, čo sa mu mohlo stať, keby mu zavčasu nepomohla jedna úžasná pani, ktorá ho priviezla k nám. Jonáš je pokojný psík, ktorý sa veľmi teší, keď kohokoľvek vidí, bude to úžasný spoločník, vhodný aj k starším ľuďom, deti ani ostatné psíky ešte nevieme. 

Aron

 

Aron sa túlal na poli pri Leviciach, jeho odchyt bol ťažký, trvalo to niekoľko dní…po čase nám začal dôverovať, nechal sa chytiť, a potom to bol ten najväčší mažnoško v útulku. Žial pobyt v koterci nezvládal, tak putoval do dočasky, odtiaľ zas daľej do nového domova. Rodina ho žiaľ po 2 mesiacoch vrátila, tam mu opäť hľadáme domov. Aron je nekonfliktný s hygienickými návykmi k ľuďom aj zvieratam úplne úžasný nenapadá nikoho jedinú vec ktorú neznesie uzatvorený priestor voliéry ,v dome kde žil mu to neprekážalo. Chcem vás všetkých požiadať aby ste sa nepýtali dôvod vrátenia je to úplne nepodstatne . Podstatný je on .
Akurát sa môžem zaručiť že to nie je z dôvodu agresie alebo akéhokoľvek negatívneho dôvodu. Jediny dôvod je ľudské zlyhanie !!! Záujemca musí počítať z predkontrolu aby sa predišlo akémukoľvek nedorozumeniu veľmi slušne povedané.
Rad vam všetko o Aronovi poviem a je mozne sa na neho pozrieť v okrese Levice. Keď sme ho mali pred adopciou u nás v docaske cca 2,5 mesiaca bol na dvore zo steniatkami malými špicmi,orieškom ako aj z bernardinom,úplne bez problémov. Ani nemal tendenciu utekať. Bližšie info 0918877940

Oskar

 

Oskar sa potuloval niekoľko dní vo viniciach v obci Dolný Pial. Bol veľmi vyplašený, vychudnutý a neveril nám, ale nakoniec sa ho podarilo odchytiť a už je v bezpečí v útulku. Predpokladáme, že ho niekto vyhodil. Má okolo 1 roka, je to úžasný psík, znesie sa snáď z každým psíkom. Vhodný k deťom, do bytu aj k rodinnému domu. Hľadáme mu top domov. 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/oskar-2/

Blecky

 

Bleky – mix vlčiak má približne 1 rok , a nie práve najlepšie podmienky. Často sa tula po uliciach obce, preto nás starosta požiadal o odobratie do utulku. Psik je milý k ludom, chcel by sa viac mojkat a viac času trávit v pritomnosti človeka. Žial v tejto chvili nemáme pre neho miesto, kto by sa ujal tohto super psika? 0948330815

Viktor

 

Viktor bol odobratý spolu so Sisinkou, doteraz žil na reťazi. Našťastie to na ňom nezanechalo stopu, miluje ľudí, užíva si ich spoločnosť. S inými psíkmi tiež nemá problém. Vilko je psík stredného vzrastu, odporúčame ho k rodinnému domu. Podobne ako Sisi, aj on má stále "úsmev" na tvári :-) Je to ozajstný pohoďák, ktorému hľadáme skvelý domov. V prípade záujmu volajte 0948122272

Floky

 

Floky sa nám tiež vrátil z adopcie, údajne sa podhrabaval cez plot a utekal, my ho máme a mali sme v útulku vždy vo výbehu, kde by mohol urobiť to isté, ešte sa nám to u neho nestalo, každopádne Floky tedy nechce byť sám. Miluje všetko živé, bolo by mu skvele s druhým psíkom, vhodný k deťom. Hľadáme mu domov s prístupom dovnútra. Floky je mladý labrador má cca 3 roky.. Našli ho policajti ako splašene pobehuje po ceste. Do dnešného dna sa nikto neprihlásil že by mu psík chýbal. Touto cestou mu hľadáme nový domov kde nebude len sám na dvore ale bude rovnocenným členom rodiny. So psíkmi aj fenkami je v pohode. Ak mu viete ponúknuť nový domov volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/floky/

Dino

Dino je 1 ročný psík odobratý z osady. Aj napriek tomu, že doteraz nezažil nič pekné je to úžasný psík s veľkým srdiečkom, ktorý miluje ľudí aj ostatných psíkov. Je veľmi spoločenský a kontaktný, občas vie byť aj pekne bláznivý, veľmi si užíva prechádzky a pozornosť človeka. Bude to skvelý psík aj k deťom. Najlepšie by mu bolo s prístupom dovnútra, naozaj je to pes, ktorý je veľmi šťastný keď môže byť s človekom. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/dino-5/

Argo

Argo je naše prerastené šteniatko telom aj dušou. Je to veľký, nádherný, asi 1,5 ročný psík, ktorého sa niekto zbavil. Argo sa pár dní túlal po dedine a veľmi ochotná pani nám ho priviezla do útulku. Argo potrebuje mať priestor, je to bláznivý psík, s ktorým je ešte potrebné zapracovať na výchove, niekedy pôsobí troska neohrabane, ale je s ním vďaka tomu neuveriteľná zábava. Miluje vodu a bolo by mu dobre ako jedináčikovi, najlepšie iba k jednému človeku. Vhodny aj na stráženie. Argo už je aj vykastrovany. 0948122272

Viac tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/argo-3/

Rexík

 

Rexíka sme odobrali z reťaze. V útulku bol niekoľko mesiacov, až si našiel domov. Žiaľ po pár týždňoch bol z adopcie vrátený, tak mu hľadáme nový domov. Rexík je mladý psík plný energie. Je to prítulné, milé zlatíčko. Rád sa učí nové veci a už sa veľmi teší na majiteľa, ktorý sa mu bude venovať. Rex už je aj vykastrovany. Znášanlivý s inými psíkmi. Vhodný aj k deťom, k starším ľuďom ho neodporúčame pre množstvo energie, ktorú má. Vhodný na dvor so zateplenou búdou alebo do bytu. Kontakt: 0948122272

https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/rexik/

Bruno - rezervovaný

 

Brunko bol najdeny aj s fenočkou, ktorá sa už ale adoptovala. Mal zápal semennika, podozrenie na nádor, ale antibiotiá pomohli. Po liečbe kastrácia uplne odstráni tento problem. Bruno je ale tak úžasný a spoločenský psik, že nam je velmi luto, že musi liečbu absolvovat v utulku. Je nekonfliktný, fantastický parťák, ktorý vám dokáže dať lásku, empatiu a spestriť život. Je vhodný aj do vnútra, hlavne nech môže zbožnovať svojho človeka. Nie je to strážnik, je to najvernejši kamoš, ktorý vie čo sú skutočné hodnoty života. 0948330815, 0948122272

Jerry

 

Jerry sa nám vracia z adopcie lebo obhrýzava stromy � je to perfektný psik, ktorý musí zasa doplatiť na nerozvážnosť ľudí... hľadáme mu nový ZODPOVEDNÝ domov. Vhodny k deťom aj druhému psíkovi.

Dnes niekto pri Rohožnici vyhodil šteniatko, psíka a fenočku, všetky v otrasnom a dlhodobo zanedbanom stave.
Jerry je jedným z nich. Je to mladý asi 1,5 ročný psík, ktorý sa odpojil od fenočky so šteniatkom, ubehol dlhú cestu a vyčerpaním ľahol v jarku pri ceste. Veľmi ďakujeme pánovi, ktorý ako jediný zastavil a ihneď nám volal, inak by sme sa o psíkovi ani nedozvedeli. Jerry je zatiaľ neistý, no hneď ako zistil, že my mu neublížime, odhodil svoju plachosť a doslova nám ľahol do náručia vďakou. Bude to veľký mojko, len zatiaľ potrebuje čas. Je zanedbaný a krk má odretý od reťaze. Neprežil si určite nič pekného, no aj napriek tomu je to psík s veľkým srdcom, ktorý bude po vet. ošetreni pripravený rozdávať lásku ďalej, trebárs práve u vás doma. �
V prípade záujmu alebo aj keď psíka spoznávate a máte nejaké info, volajte 0948122272.

Niko

 

Niko je psík, ktorého sme našli pred viac ako dvomi rokmi a rýchlo sa adoptoval. Žil si krásne s ľudkami aj ovečkami, žiaľ stala sa tragédia a Niko už zasa nemá rodinu a zasa je v útulku. Má teraz 3 roky, je to mix labradora a vlčiaka, neskutočne mojkací psík, ktorý sa znesie so všetkým živým. Miluje človeka aj všetky zvieratká. Prosím, hľadáme mu domov, kde sa stane spoločníkom a členom rodiny. Nie je to strážny pes. 0948122272

Chuck

 

Chuck je 2 ročný psík nižšieho vzrastu, je to veľmi originálny mix, aj preto by mohol niekoho zaujať. Je to ale hlavne psík s veľkým srdiečkom. Vzhľadom k tomu, že žil celý život v osade na reťazi, veľmi si teraz váži každej pozornosti a pohladení. Je to aktívnejší psík. Vhodný k deťom, no lepšie by mu bolo ako psiemu jedináčikovi. Vhodný dovnútra aj na dvor, aspoň cez zimu prístup dnu. V prípade záujmu 0948122272

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/chuck/

Čiko

 

Čiko je drobnejší psík, stredné výšky, do 2 rokov. Veľmi lubi prechádzky, mojkanie a spoločnosť človeka. Niekto ho vyhodil v obci z auta, mal na krku protištekací obojok a preto si myslíme, že kvôli tomu sa ho niekto takto neľudsky zbavil, no keď je Čiko sám alebo sa nudí, naozaj dosť šteká a vyžaduje si pozornosť. Ale keď sa mu bude človek venovať a pri najlepšom bude mať druhého psieho parťáka, bude spokojný a oddaný. Vhodný k aktívnejším ľuďom, k deťom aj iným psíkom. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/ciko/

Leoš

 

Leoš je 5 ročný psík zachránený pred utratením. Mal byť utratený kvôli tomu, že naháňa hydinu. Hlavné je, že Leoš sa u nás prejavuje ako skvelý psík a už mu nič nehrozí. Je veľmi spoločenský, prítulný, na vychádzkach chodí krásne na vodítku, nevšíma si iné psy. Leoško nemá problém s deťmi, je vhodný do rodinky, kde mu doprajú vychádzky, ktoré tak miluje, no potom určite nepohrdne leňošením so svojou rodinou. Ak vás Leoš oslovil, kontaktujte 0948122272.

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/leos/

Blacky

 

Blacky je asi 3 ročný psík menšieho vzrastu, našiel sa v nie velmi dobrom stave, príde nám, že Blackynko bol bitý psík. U nás spoznal, že už mu nikto neublíži a je z neho vďačný psík, ktorého venčia aj deti. Bude spokojný u aktívnejších ľudí ale aj ako spoločník k starším ľuďom. Nieje vhodný k úplne malým deťom, potrebuje čas než spozná nových ľudí a začne im veriť, je opatrný a potrebuje kľudnejší prístup. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/blacky/

Kimbo

 

Kimbo je asi 2 ročný psík, kríženec sibírskeho plemena. Kimbo je psík plný energie, ktorý miluje ľudí, je nekonfliktný k iným psíkom. Pre Kimba hľadáme rodinu, kde mu doprajú dostatok pohybu a budú sa mu venovať. Kimbo nie je vhodný pre starších ľudí. Prosíme, dobre si zvážte adopciu, to nie sú len jeho krásne modré oči, Kimbo potrebuje niekoho, kto ho všetko naučí, zabezpečí mu všetko, čo takéto plemeno potrebuje. Podmienka adopcie je samozrejme kastrácia. Ak vás tento modrooký fešák oslovil, kontaktujte 0948122272.

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/kimbo/

Bono

 

Bono je 8-mesačný mix NO a huskyho, doteraz žil v osade kde sa k nemu nesprávali pekne. Veľmi by chcel byť hravý puberťák akým by mal byť, no potrebuje ešte získať úplnú dôveru v človeka. Nemá problém s deťmi ani s ostatnými psíkmi, bude vhodný k aktívnejším ľuďom. Vo voliere žalostne narieka a dožaduje sa pozornosti. prosim, je to ešte šteńa a je mu tam príšerne smutno, Pomožte fantastickemu psikovi, bude vám oddaný do konca života. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/bono-2/

Zorko

 

Ahojte, volám sa Zorko. Za svoj pomerne krátky život, mám asi 3-4 roky, som sa nemal veľmi dobre. Mám vela jaziev po tele, žial neviem povedat, kto mi to sposobil . Ani neviem ako, ale zrazu som sa ocitol na ulici, v jednej obci. Neviem koľko som sa tam túlal, až pán starosta zavolal babám do útulku. Baby hneď po mňa prišli a ja, aj keď som ich videl prvýkrát, som sa im hneď tešil. Vedel som, že už bude len dobre a baby sa o mňa postarajú. A tak som sa ocitol v útulku. Dostávam pravidelne papať, každý deň chodím na vychádzky, dokonca som si už našiel pár kamošov, no dobre, teda kamošky. S fenkami som kamoš, no psíci už takí kamoši pre mňa nie sú. Baby hovoria, že som vhodný aj k deťom, k starším ľuďom a najradšej by boli keby som našiel domov pri domčeku, ideálne s prístupom dnu. V útulku sa mi síce snažia vynahradiť všetko čo som doteraz nemal a ja som veľmi vďačný, ale veľmi by som už chcel ísť domov, kde budem členom rodiny a už nikdy nezistím, aké je to byť nechceným. Ak som sa vám zapáčil, čakám na vás v útulku. 0948122272

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/zorko/

Daron

 

Daron žil sám v opustenom dome. Majiteľ sa odsťahoval a Darona nechal napospas osudu. Našťastie, vďaka všímavým ľuďom sme sa o Daronkovi dozvedeli. Keď sme prišli, Daron sa nám veľmi tešil a bol hneď pripravený s nami odísť. A tak sa aj stalo. Daronko je už v útulku. Je to skvelý, milý psík, asi 2 ročný, ktorý si teraz veľmi užíva ľudskú spoločnosť, ktorá mu tak veľmi chýbala. Daron čaká na rodinu, kde bude členom rodiny a budú ho milovať. Ak vás Daron oslovil, kontaktujte 0948122272.

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/daron/

Willy

 

Willy doteraz nikomu nechýba, je to úžasný psik, ktorý si zaslúži ozajstný domov. Má okolo 2 rokov, je nekonfliktný k psikom aj fenockam, vhodny k deťom aj starším ľuďom. Hľadáme mu domov kde bude člen rodiny, nie len tak na dvor. Chce byť so svojim človekom. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/willy/

Olly

 

Olly je 2 ročný psík menšieho vzrastu, je to skvelý psík pokojné povahy, vhodný k deťom, starším ľuďom aj iným psíkom. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/olly-3/

 

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/psikovia/
Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/Ozzy je 7 mesačný psík, mix jazvečíka. Je to ešte hravé šteniatko, ktoré si užíva spoločnosť človeka, miluje prechádzky. Vhodný k deťom a aktívnejším ľuďom. Bolo by mu super aj s druhým psíkom. Hľadáme mu zodpovedný domov, kde bude právoplatným členom rodiny. V prípade záujmu volajte 0948122272

OZ Šťastný domov

Poštová adresa:
Krížny vrch 24
93405 Levice

Útulok sa nachádza:
Za pekárňou
pri strelnici.
Telefonický kontakt:
Natália: 0948 122 272
Janka: 0948 330 815
Nika: 0949 190 011

Číslo účtu:
0223976502/0900
IBAN: SK0509000000000223976502
SWIFT/BIC - GIBASKBX
IČO:42206553
DIČ:2023517177
stastnydomov@gmail.com
Vytvorené službou Webnode