Psíkovia

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Bim

 

Bima sme zachránili zo zlých podmienok spolu s jeho kamošom Bamom, ktorý si tiež hľadá domov. Bim má cca. 3-4 roky. So psíkmi si rozumie v pohode. Už by chcel ísť domov, aj s jeho kamošom Bamom. Bim bude super spoločník, krásne chodí na vodítku, je to psík kľudnejšej povahy. Vhodný aj k iným psíkom, k deťom či starším ľuďom. Proste dokonalý psík, no predsa je už v útulku niekoľko rokov. Vhodný do domu či do bytu.  

Oliver - 6 rokov v útulku!

Oliver sa k nám dostal z MSP Levice, kde ho doniesli že sa našiel a nikomu nechýba. Je veľmi milý, hravý, zlatý k ľudom aj deťom.Má rad prechádzky. Je vhodný aj na dvor aj do bytu rýchlo sa učí. V útulku je už  rokov. Dočká sa niekedy nového domova?

Alan

Alan je náš večný smoliar, osudom niekoľkokrát skúšaný psík. Alan sa z ničoho nič objavil v jednej malej obci, kde sa v tých najväčších mrazoch túlal po uliciach vyše mesiaca. Ľudia ho odháňali preč až kým sa jedna slečna nad ním nezľutovala a začala pre neho hľadať riešenie. Alan sa tak dostal do mestského odchytového koterca s tým, že po očkovaní putuje ďalej do najbližšieho útulku. Alan bol na začiatku veľmi smutný psík, takmer vkuse plakal, bol veľmi nepokojný. Pobyt v koterci znášal veľmi zle, i napriek tomu, že sme ho brali na dlhé prechádzky dvakrát denne. Nakoľko sme tušili, že útulok by zrejme nezvládol, začali sme mu hľadať dočasnú opateru. Ozvalo sa na neho 7 ľudí, nakoniec sme mu vybrali dočasnú opateru v byte s tým, že by chodieval so svojimi opatrovateľmi aj do práce a tak by nikdy nebol sám. Žiaľ Alan hneď na druhý deň ušiel, pretože sa na prechádzke zľakol iného psíka. Po celodennom hľadaní sa našťastie našiel, vrátil sa sám na miesto odkiaľ ušiel. Bohužiaľ opatrovatelia sa ho ani nie po 24 hodinách kvôli jeho úteku vzdali a tak Alan končil v útulku. Oslovili sme ostatné rodiny, ktoré sa ponúkali na dočasky, žiaľ behom pár dní sa u každého z nich zmenili okolnosti…Alan prvé dni v útulku preplakal. Potom si našiel psiu kamarátku s ktorou teraz spolunažíva v spoločnom koterci. Aj napriek tomu, že má pri sebe psiu spoločnosť a nie je úplne sám, Alan veľmi trpí. Kým vidí v útulku človeka, kňučí celý čas. Jedna slečna sa nad ním zľutovala, zobrala si ho domov, avšak jej domáci psík do Alana útočil, až to skončilo tak, že aj pani sa zranila (nie kvôli Alanovi). Takže Alan sa musel opäť vrátiť do útulku, ani v tejto dočaske nebol dlhšie ako 24 hodín…Viete si predstaviť ako môže byť ten úbohý psík zmätený? Alan je úžasný pes, na vodítku neťahá ( len málinko, to sa však dá korigovať), s inými psami sa znáša, skôr ich ignoruje. Má hygienické návyky. Má však veľmi krehkú dušičku a boľavé srdiečko. Niekedy sa nám zdá, ako keby hľadal svojho predošlého pána…netušíme či ho niekto vyhodil, alebo len zabehol a nevedel nájsť cestu domov. Čip žiaľ nemal a nikto sa na neho nehlásil. Tak veľmi by sme mu chceli pomôcť, ale nevieme ako…v snahe aby nemusel byť v útulku ho vláčime hore-dole ako vrece zemiakov, no nikto mu doteraz nedal dostatok času aby si zvykol na nové okolnosti. Zvyknúť si na nové prostredie môže byť ťažké aj pre šťastného, vyrovnaného psa, nieto ešte pre psíka ako je Alan…Ach…keby nám tak vedel povedať, aký život mal predtým než sa dostal na ulicu. Po náleze mal menšie ranky na tele, stolicu krvavú. Vytrpel si už naozaj dosť. Veľmi vás prosím, darujte mu niekto domov! On si to tak neskutočne zaslúži! Alan je psík väčšieho vzrastu, očkovaný, čipovaný. Nachádza sa v Leviciach.

Bingo

Bingovi umrel majiteľ a zostal sám. Je to psík plný energie, ktorý si užíva život bez reťaze. Miluje prechádzky, má rád všetko okolo seba. Je trocha opatrnejší, ale stačí mu chvíľka a osmelí sa. Veľmi zaň ho prosíme, zostal bez pána, dajme mu šancu na krásny život ❤️ V útulku je už skoro rok, zaslúži si pohodlie domova.
S fenkami vychádza bez problémov, psíkov si vyberá. Vhodný do bytu aj na dvor s prístupom dovnútra, alebo dobre zateplenou búdou. Vhodný k deťom aj k starším ľuďom

Rasa: mix Vek: 4 roky Veľkosť: stredný Znášanlivost: Psy: áno Suky: áno Vhodnosť: Dvor: áno Byt: áno Deti: áno Staršie osoby: áno

 

Alvin

Alvinko je jedna z najzaujímavejších psích osobností, čo v útulku máme … Je to neuveriteľne výnimočný psík s veľkým charakterom. Alvinovi umrel majiteľ a predtým, ako sa to stalo, žil Alvin od šteniatka 3 roky na veľkej záhrade domu, kde bol veľkým pánom a strážcom. Takým, že k sebe nepustil nikoho iného, než svojho pána. Keď sme Alvina prvýkrát videli, prebehlo nám hlavou niekoľko myšlienok na to, že takého psa jednoducho nezvládneme. Prekážalo mu len keď sa na neho niekto pozrel, nieto že ho chceme niekam odviezť z jediného prostredia, ktoré poznal .. No Alvin na nás pôsobil tak, že ak by nám bol tvárou v tvár, zabil by nás. S náhubkom sa ho podarilo previezť a nasledujúci týždeň sme mali o zábavu postarané. Alvin nezniesol, aby sa k jeho koterci vôbec niekto priblížil. No vždy si stojíme za tým, že to najmenšie a pritom najdôležitejšie je ukázať psovi lásku a v tomto prípade to na Alvina platilo až moc dobre. Je u nás nejaké 2 mesiace a je to vymenený psík. Teší sa, keď nás vidí, nie je to typ, čo skáče do výšky, ale je to pes, ktorý by dal za svojho pána život. Na vodítku vôbec neťahá, vonku nie je veľmi kontaktný, ale dá sa s ním aj tak skvele pracovať, pretože on sám chce. Má obrovské srdce a bolo by mu moc dobre na väčšie záhrade, no zaslúžil by si aspoň cez noc byť po boku svojho pána vo vnútri. K malým deťom nie, k starším ľuďom nie je problém. Ostatných psov si nevšíma. Je to naozaj charakter, je ťažké ho úplne opísať, no veríme, že niekomu padne do oka a uvidia to v ňom aj niekto iný, kto by mu mohol dať domov, Alvinko si ho zaslúži.

Deny

Deny je mladý kríženec stredného vzrastu. Vzhľadom je obyčajný ako stovka iných, no jeho obrovské láskavé srdce a večne dobrá nálada zaručujú , že život s ním bude výnimočný . Minulosť mu nepriala, prežil život na reťazi no napriek tomu mu z entuziazmu neubudlo . Ovláda základy slušného správania, je komunikatívny , akčný a ako správny chlap , miluje fenky. Neublíži ani chlapom, hoci si na nich občas pohundre, vychádza aj s hospodárskymi zvieratami . Ľuďom dáva nekonečnú lásku a energiu.
Všetky veterinárne ošetrenia vrátane kastrácie sú samozrejmosťou . Denymu reálne hrozí útulok, zdieľajte nech tam nemusí .
Nachádza sa v okrese Lv , dovoz nie je problém. Podmienka je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku
0940831688

Cézar

Cezarko je asi 5 ročný mix huskyho a ovčiaka. Bol to zatúlaný psík, ktorého k sebe prichýlila jedna slečna, no bohužiaľ si ho nemohla nechať a tak kontaktovala nás. Cezar je ukážkový psík, veľmi vnímavý, vhodný k starším ľuďom a deťom. Určite sa s ním pracovalo, je to pokojny havko, ktorému bude dobre vonku aj vo vnútri. S fenami nemá problém, psov si vyberá.

Arny

Arny je krásny mix bradáčika, má asi 2-3 roky. Je to maznavý psík, vhodný k deťom i starším ľuďom. Niekoľko dní sa túlal sám po dedine a dodnes sa na neho nikto nehlási. Bolo by mu dobre na záhrade s prístupom dovnútra, ale je to pokojnejšie psík, takže by si určite zvykol aj na byt, v každom prípade je pre neho hlavne mať po boku milujúceho človeka.

Viac tu: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/arny-3/

Marley

 

Marley je mladučký psík, ktorý má veľa energie. Potreboval by k sebe človeka, čo by mu doprial tréning a dostatok pohybu. Je prítulný, milý a za jedlo by spravil snáď čokoľvek. S fenkami vychádza bez problémov. Neodporúčame k starším ľudom, pre množstvo energie, ktoré má. Hodí sa aj do rodiny k odrasteným deťom. Vhodný na dvor so zateplenou búdou alebo do bytu. 

Straško

Meno: Straško Pohlavie: psík Rasa: mix Vek: 2 roky Veľkosť: malá Znášanlivost: Psy: áno Suky: áno Mačky: zatiaľ sme neskúšali Vhodnosť: Dvor: áno Byt: áno Deti: áno Staršie osoby: áno

Popis: Straškovi bohužiaľ zomrel majiteľ a potom sa dlhší čas potuloval po ulici. Pravdepodobne chudáčik nerozumel celej situácii a do toho mu niekto musel ubližovať, pretože má doteraz veľký strach z ľudí, ale po čase sa osmelí. Je to ale úplne nekonfliktný psík, ktorý potrebuje trpezlivosť, získať dôveru a cítiť lásku.

 

Rambo

Rambo je mladý, priateľský psík, v podstate ešte len také odrastené šteniatko :-D Žil v zlých podmienkach, jeho majitelia sa o neho nestarali. Tak skončil v útulku, a my sme mu sľúbili, že mu nájdeme dokonalý domov. Rambo je psík stredného vzrastu, skutočný mojkáč, ktorý by najradšej relaxoval celý deň na gauči. Práve preto mu hľadáme domov predovšetkým do bytu, alebo do rodinného domu s prístupom dnu. Ľudí miluje, so psíkmi sa však nerád kamaráti. Nájdeme mu spoločnými silami ozajstný domov o akom doteraz len sníval?

Bordy

 

Bordy je 2 ročný mix border kolie, našiel sa pri ceste behat po poli. Je velmi spoločenský, zasa dodnes nikomu nechýba. Je preto ponukaný na adopciu. K ludom fantastický, mojkací, zo psikmi sa velmi nemusí, sučky v pohode, no pravdepodobne žil sám. Najlepšie by mu bolo na dvore s prístupom dovnútra, veľmi potrebuje byť v spoločnosti svojho človeka, je to typický gaučák no rád si aj pobehá, vhodný preto aj k aktívnejším ľuďom. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/bordy/

Ozzie

 

Ozzie na našiel pobehovať pri ceste, kde ho našli dobrí ľudia a priviezli do útulku. Ozzie mal už pri príchode do útulku pár odrenín a absces na krku. Všetky tieto zranenia už sú preliečenie a Ozzie bol naozaj skvelý pacient. Nechal so sebou manipulovať, čistiť si rany a veľmi si užíva prítomnosť človeka. Je to neskutočne milý, oddaný psík, ktorý bude skvelým kamošom pre každého. Ozzie má 5 rokov, vhodný k aj k starším ľuďom, chce byť stále s človekom, len nieje vhodný do bytu. Prosíme zaňho, je nekonfliktný a velmi smutny. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/ozzie/

Bam

Bam svojím vzhľadom vzbudzuje rešpekt, ale je to dobráčisko s veľkým srdcom. Do útulku prišiel aj so svojím kamošom Bimom s ktorým sú parťáci doteraz. Sú na seba veľmi naviazaní, preto im hľadáme domov len spolu. Bam aj so svojím parťákom Bimom budú spokojný, keď budú mať svoj dvor a veľa lásky a hladkania. Táto nerozlučná dvojka je v útulku už naozaj dlho a už by tiež chceli byť doma so svojou rodinou. Kontakt 0948330815 alebo 0948122272.

Tweety

Tweety sa našiel potulovať v meste po Vianociach. Najprv sme si mysleli, že niekomu len ušiel, ale nie je začipovaný a ani ho zatiaľ nikto nehľadá. Je to veľmi milý, prítulný, nekonfliktný psík, ktorý si užíva ľudskú spoločnosť. Tweety zbožňuje ostatných psíkov, takže bude ideálnym parťákom k druhému psíkovi.

Jonáško

Jonáško je mladý psík do 1 roka, ktorý sa niekoľko dní motal medzi autami na ceste v obci Čata. Nechceme ani myslieť na to, čo sa mu mohlo stať, keby mu zavčasu nepomohla jedna úžasná pani, ktorá ho priviezla k nám. Jonáš je pokojný psík, ktorý sa veľmi teší, keď kohokoľvek vidí, bude to úžasný spoločník, vhodný aj k starším ľuďom, deti ani ostatné psíky ešte nevieme. 

Rony

Rony – malý špic so Želiezoviec prežíval tieto Vianoce s velkým smutkom a strachom, umrela mu panička, s ktorou žili sami dvaja v byte. Psik opakovaným škrabanim na vchodové dvere bytu privolal pomoc susedov a policiu.  Žial pani už nežila a psik nemal kam isť, Dobrí susedia nás poprosili o pomoc a psikovi sme spoločne vybavili na niekolko dni psi hotel, nakolko vonku v utulku by to teraz bytový psik nezvládol. Psik má 8 rokov, v hotely sedi len v kutiku a smuti. Velmi potrebuje pomoc, prosim mohol by mu dať ešte niekto šancu na život?

Wolfie

Wolfie sa našiel potulovať v Hontianskej Vrbici ešte minulý rok. Žiaľ majitelia sa neprihlásili a tak hľadá nový domov. Je to ešte také odrastené šteniatko, môže mať okolo 8-10 mesiacov. Je veľmi hravý, aktívny a prítulný, vychutnáva si ľudskú spoločnosť. Potreboval by niekoho, kto by sa mu venoval a zvládol by jeho temperament, predsa len je to ešte mladý psík. Vhodný k deťom, nevhodný k starším ľuďom, nakoľko potrebuje pohyb. Ideálne k inému psiemu kamarátovi, ale môže byť aj sám. Vhodný len dovnútra, rád preskakuje ploty. Nevhodný k iným zvieratám. S mačičkami tiež nie je kamarát.  

Bratko

Bratko sa našiel potulovať dlhšiu dobu po obci. Je to veľmi milý psík, ktorý je neskutočne vďačný za každé pohladenie a prechádzku. Je pokojnejšie povahy, nenáročný a vnímavý. Na vodítku ide krásne. Vhodný do bytu či domu s prístupom dovnútra. S inými psíkmi sa žiaľ neznesie. 

Rasa: bradáč Vek: 3 roky Veľkosť: malá Vhodnosť: Dvor: áno, s pristupom do vnutra Byt: áno Deti: áno Staršie osoby: áno

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/bratko/

 

Rocky

 

Rocky žil na reťazi, bez lásky a pochopenia. Bol dvakrát adoptovaný, no žiaľ obe adopcie padli. Už nevieme čo robiť, je to milujúci psík s veľkým srdiečkom, ale potrebuje byť so svojím človekom nonstop, u Rockyho sa prejavuje separačna úzkosť, keď je sám, ničí všetko okolo seba, vonku hľadá len spôsob ako utiecť, podhrabať sa v sekunde preč a skrátka potrebuje niekoho, kto sa mu bude aktívne venovať, vhodný aj na šport, nenájde sa skúsenejší človek, ktorý by dal Rockymu šancu, ako sa hovorí do tretice všetko dobré..??Je to veľmi milý psík, teší sa na každú prechádzku, no v útulku to nezvláda, trpí zimou a samotou. Na vodítku neťahá, je vhodný aj k deťom alebo starším ľuďom a najlepšie do domova bez iných zvierat. Kontakt: 0948122272

Belko

 

Belko je ďalší túlavý psík, ktorý má ale aj cez to úžasnú povahu, je veľmi spoločenský, nekonfliktný, vychádza so psami aj fenočkami, vhodný k deťom alebo starším ľuďom. Rád behá, miluje vodu a byť zavretý v koterci pre neho vôbec nie je výhra. Je to mlad psik, asi 1-2 roky. Kontakt: 0948122272, 0908480303

Ronnie

 

Bruno je asi 3 ročný psík, mix labradora a rotvajlera, ďalši vyhodený nechcený psík. Je úžasný a pokojný, veľmi sa teší spoločnosti človeka, nič neničí, bol by vhodný dovnútra aj na záhradu s prístupom dnu. Jediný Brunov problém je, že sa neznesie s ostatnými psami, preto mu hľadáme domov ako jedináčikovi. Vhodný aj k starším ľuďom. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/ronnie/

Aron

 

Aron sa túlal na poli pri Leviciach, jeho odchyt bol ťažký, trvalo to niekoľko dní…po čase nám začal dôverovať, nechal sa chytiť, a potom to bol ten najväčší mažnoško v útulku. Žial pobyt v koterci nezvládal, tak putoval do dočasky, odtiaľ zas daľej do nového domova. Rodina ho žiaľ po 2 mesiacoch vrátila, tam mu opäť hľadáme domov. Aron je nekonfliktný s hygienickými návykmi k ľuďom aj zvieratam úplne úžasný nenapadá nikoho jedinú vec ktorú neznesie uzatvorený priestor voliéry ,v dome kde žil mu to neprekážalo. Chcem vás všetkých požiadať aby ste sa nepýtali dôvod vrátenia je to úplne nepodstatne . Podstatný je on .
Akurát sa môžem zaručiť že to nie je z dôvodu agresie alebo akéhokoľvek negatívneho dôvodu. Jediny dôvod je ľudské zlyhanie !!! Záujemca musí počítať z predkontrolu aby sa predišlo akémukoľvek nedorozumeniu veľmi slušne povedané.
Rad vam všetko o Aronovi poviem a je mozne sa na neho pozrieť v okrese Levice. Keď sme ho mali pred adopciou u nás v docaske cca 2,5 mesiaca bol na dvore zo steniatkami malými špicmi,orieškom ako aj z bernardinom,úplne bez problémov. Ani nemal tendenciu utekať. Bližšie info 0918877940

Alf

 

Alf je cca 5 ročný vlčiak plný energie. Miluje ľudí, škrabkaniu na brušku a mojkaniu nedokáže odolať. Vhodný skôr k mladým aktívnym ľuďom, k rodinnému domčeku. So svojim vzhľadom vzbudzuje rešpekt, takže aj domček krásne postráži. K iným zvieratám ho neodporúčame.V prípade záujmu volajte 0948122272

Oskar

 

Oskar sa potuloval niekoľko dní vo viniciach v obci Dolný Pial. Bol veľmi vyplašený, vychudnutý a neveril nám, ale nakoniec sa ho podarilo odchytiť a už je v bezpečí v útulku. Predpokladáme, že ho niekto vyhodil. Má okolo 1 roka, je to úžasný psík, znesie sa snáď z každým psíkom. Vhodný k deťom, do bytu aj k rodinnému domu. Hľadáme mu top domov. 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/oskar-2/

Blecky

 

Bleky – mix vlčiak má približne 1 rok , a nie práve najlepšie podmienky. Často sa tula po uliciach obce, preto nás starosta požiadal o odobratie do utulku. Psik je milý k ludom, chcel by sa viac mojkat a viac času trávit v pritomnosti človeka. Žial v tejto chvili nemáme pre neho miesto, kto by sa ujal tohto super psika? 0948330815

Junior

 

Junior je mladučký kríženec jazvečíka, má do 1 roka. Odobrali sme ho z osady spolu s niekoľkými ďalšími psíkmi a aj s jeho súrodencami. Je rád v spoločnosti iných psov, no veľmi si užíva pozornosť človeka. Je hravý, veľmi vhodný k deťom, len do bytu alebo domu s prístupom dnu. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/junior/

Viktor

 

Viktor bol odobratý spolu so Sisinkou, doteraz žil na reťazi. Našťastie to na ňom nezanechalo stopu, miluje ľudí, užíva si ich spoločnosť. S inými psíkmi tiež nemá problém. Vilko je psík stredného vzrastu, odporúčame ho k rodinnému domu. Podobne ako Sisi, aj on má stále "úsmev" na tvári :-) Je to ozajstný pohoďák, ktorému hľadáme skvelý domov. V prípade záujmu volajte 0948122272

Niko

 

Niko je mladý ročný psík, ktorý sa tiež našiel v osade. Je to veľmi zlatý psík, veľký mojko, ktorý miluje deti aj všetky ostatné zvieratá, vhodný na záhradu s prístupom dnu alebo aj do bytu. Je stredného vzrastu, typ labrador. Veľmi zaň prosíme, v útulku sa aj napriek tomu, že má vedľa seba svojich psích kamarátov cíti sám a zaslúžil by si krásny život, ako každý pes. 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/niko-2/

Floky

 

Floky sa nám tiež vrátil z adopcie, údajne sa podhrabaval cez plot a utekal, my ho máme a mali sme v útulku vždy vo výbehu, kde by mohol urobiť to isté, ešte sa nám to u neho nestalo, každopádne Floky tedy nechce byť sám. Miluje všetko živé, bolo by mu skvele s druhým psíkom, vhodný k deťom. Hľadáme mu domov s prístupom dovnútra. Floky je mladý labrador má cca 3 roky.. Našli ho policajti ako splašene pobehuje po ceste. Do dnešného dna sa nikto neprihlásil že by mu psík chýbal. Touto cestou mu hľadáme nový domov kde nebude len sám na dvore ale bude rovnocenným členom rodiny. So psíkmi aj fenkami je v pohode. Ak mu viete ponúknuť nový domov volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/floky/

Bruno

 

Bruno je asi 3 ročný psík, mix labradora a rotvajlera, ďalši vyhodený nechcený psík. Je úžasný a pokojný, veľmi sa teší spoločnosti človeka, nič neničí, bol by vhodný dovnútra aj na záhradu s prístupom dnu. Jediný Brunov problém je, že sa neznesie s ostatnými psami, preto mu hľadáme domov ako jedináčikovi. Vhodný aj k starším ľuďom. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/bruno-2/

Rex

 

Rex je nádherny 2 ročný psík NO, nie je problémový ale hľadáme pre neho len skúsenejšieho nového majiteľa. Ostatné psíky si vyberá, s fenkami nemá problém. Rex trpel doteraz bolesťou na chvoste, stále sa za ním oháňal pretože ho má asi od mala pokrivený a z troch predchádzajúcich majiteľov tento problém nikto neriešil. Budúci týždeň Rex podstúpi čiastočnú amputáciu chvosta, ktorá by mala vyriešiť problém s neustálym nahananim chvosta a aj to že je to pre neho nepríjemné, na koniec chvosta je veľmi citlivý až práve bolestivý. Veľmi by nám pomohol akýkoľvek finančný príspevok aj na tuto amputaciu, naozaj psikom každé euro pomôže ... Ďakujeme a v prípade záujmu alebo dotazu volajte 0948122272 

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/rex/

Teo

 

Teo je veľmi podarený mix jazvečíka, má do 2 rokov a je to zase ďalší túlavý psík, ktorého doteraz nikto nehľadá. Teo je neuveriteľne vnímavý, kontaktný a hodný psík, absolútne nekonfliktný, veľmi sa teší spoločnosti iných psov, vhodný k deťom alebo aj aktívnym ľuďom. Iba s prístupom dovnútra. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/teo/

Brutus

 

4.3.2020 – Brutusko sa nám vrátil z adopcie … Opäť vážny dôvod: nešteká a tým pádom je vraj k ničomu. Takže kto by mal záujem o úžasného psieho parťáka, ktorý je kľudnej povahy no miluje aj pohyb a dlhé prechádzky, k deťom aj starším ľuďom, na dvor aj dovnútra, Brutusko je ten pravý. Je to veľmi prispôsobivý psík a rýchlo si zvyká na nové veci. Bol by veľmi rád aj za nejakú kamarátku, psíkov si vyberá.. Prosíme za neho, dostal domov a zasa o neho prišiel a nechápe, prečo je zase zavretý v koterci. Nenechajme ho zase takto prosím….

Brutus sa našiel pobehovať v dedine kde ako inak nikomu nepatril. Do dnešného dňa sa nikto neprihlásil že by mu chýbal. Je to mladý psík cca 2-3 roky. S fenkami vychádza v pohode psíkov nemusí. Hľadáme mu nový domov kde nebude len ako zvonček ktorý ohlási návštevu ale bude spoločník. Je to mladý psík ktorý potrebuje kontakt so svojím človekom. Ľudí zbožňuje a za piškótku spraví aj nemožné. Ak mu viete poskytnúť nový domov volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/brutus/

 

Mango

Mango je asi 2 ročný psík, ktorý miluje ľudskú spoločnosť, nerobia mu problém deti, starší ľudia, s fenkami tiež vychádza bez problémov, so psíkmi je to podľa sympatií. Najlepšie by mu bolo vnútri so svojou rodinkou, ale potešil by sa aj svojmu dvoru. Mango čaká na svoj domov v útulku. 0948122272.

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/mango/

Dino

Dino je 1 ročný psík odobratý z osady. Aj napriek tomu, že doteraz nezažil nič pekné je to úžasný psík s veľkým srdiečkom, ktorý miluje ľudí aj ostatných psíkov. Je veľmi spoločenský a kontaktný, občas vie byť aj pekne bláznivý, veľmi si užíva prechádzky a pozornosť človeka. Bude to skvelý psík aj k deťom. Najlepšie by mu bolo s prístupom dovnútra, naozaj je to pes, ktorý je veľmi šťastný keď môže byť s človekom. V prípade záujmu volajte 0948122272

Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/dino-5/

Jerry

 
Dňa 29.3.2020 niekto pri Rohožnici vyhodil šteniatko, psíka a fenočku, všetky v otrasnom a dlhodobo zanedbanom stave. Jerry je jedným z nich. Je to mladý asi 1,5 ročný psík, ktorý sa odpojil od fenočky so šteniatkom, ubehol dlhú cestu a vyčerpaním ľahol v jarku pri ceste. Veľmi ďakujeme pánovi, ktorý ako jediný zastavil a ihneď nám volal, inak by sme sa o psíkovi ani nedozvedeli. Jerry je zatiaľ neistý, no hneď ako zistil, že my mu neublížime, odhodil svoju plachosť a doslova nám ľahol do náručia vďakou. Bude to veľký mojko, len zatiaľ potrebuje čas. Je zanedbaný a krk má odretý od reťaze. Neprežil si určite nič pekného, no aj napriek tomu je to psík s veľkým srdcom, ktorý bude po vet. ošetreni pripravený rozdávať lásku ďalej, trebárs práve u vás doma. V prípade záujmu alebo aj keď psíka spoznávate a máte nejaké info, volajte 0948122272.
 
Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/jerry-2/

Zero

 
Zero pobehoval smerom z Dolnej Seči na Levice, zase nikomu nechýba. Je to veľmi milý psík, nekonfliktný k psíkom aj fenočkam, vhodný k deťom. Je mladučký, mix jazvečika, má do 2 rokov. Vhodný do bytu aj na dvor a prístupom dovnútra. V prípade záujmu volajte 0948122272.
 
Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/zero/

Cézar

 
Cézar sa túlal po dedine, nikomu nechýbal a tak skončil u nás. Cézarko je asi 5 ročný psík pokojnej povahy, ktorý by sa potešil svojmu dvoru, ale nemal by problém ani s adopciou do bytu, vo voliére nič neničí a na vodítku chodí pekne. Odporúčame ho radšej ako psíka jedináčika. Je to ideálny psík pre starších ľudí, ktorí chcú milého, kľudného psíka. Ak vás náš Cézar oslovil, kontaktujte nás. 0948122272
 
Viac fotiek: https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/cezar-4/

 

 

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/psikovia/
Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

OZ Šťastný domov

Poštová adresa:
Krížny vrch 24
93405 Levice

Útulok sa nachádza:
Za pekárňou
pri strelnici.
Telefonický kontakt:
Natália: 0948 122 272
Janka: 0948 330 815
Nika: 0949 190 011

Číslo účtu:
0223976502/0900
IBAN: SK0509000000000223976502
SWIFT/BIC - GIBASKBX
IČO:42206553
DIČ:2023517177
stastnydomov@gmail.com
Vytvorené službou Webnode