Psíkovia

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Baltazár nechce umrieť v útulku

 

Neviem prečo mi je srdcu tak blízky, ale je to môj obľúbenec v levickom útulku, aj keď osobne sme sa ešte nikdy nestretli. Možno ma chytil jeho príbeh, starší psík nájdený v hroznom stave, ktorý sa dostal do útulku, kde čaká na svoju novú rodinku už viac ako rok a pol. Za ten čas už žiaľ niekoľkokrát ochorel, no vždy zabojoval. Som veľmi šťastná, že o ňom vznikli tieto nádherné zábery, ktoré zachytili jeho skutočnú krásu a tie jeho úprimné očká, ktoré hovoria len jedno „Zober si ma domov, ver mi, ja sa ti s mojou láskou odvďačím“. Ach Balti… tak veľmi a statočne bojuješ, tak trpezlivo čakáš. Ja si ťa síce domov zobrať nemôžem, ale budeme sa snažiť urobiť pre to maximum, aby útulok nebol tvojim posledným „domovom“. (dobrovoľníčka Monika)

Text z albumu na FB stránke útulku:

Baltazár potrebuje domov, je to už starší psík, nezaslúži si skončiť svoj život v útulku. Baltazár nám prestal papať, a odmietal piť. Bol 3 dni na infúziach, mal problémy s pankreasom. Konečne sa postavil na nohy, znova začal papať a tešiť sa životu. Prosíme, pomôžte mu, potreboval by svoj domov, je to neskutočne inteligentný psík. Ovláda základné povely, vyzerá akoby prešiel policajným výcvikom, pred viac ako rokom sa však našiel vo veľmi zanedbanom stave, vychudnutý, jeho ušká požierali muchy. Nikto ani len netuší ako mohol žiť predtým, ale jedno je isté…zaslúži si ten najláskavejší domov na svete! Môže mať cca. 9 rokov, takže to nie je žiadny pradedko, ale už veľmi túži po kľude pri svojej milovanej rodinke. Žiaľ v útulku ochorel už niekoľkokrát, nie je to pre neho vhodné prostredie. S inými psíkmi vychádza podľa sympatie. Ak mu chcete dopriať ešte niekoľko krásnych rôčkov v kruhu rodiny, kontaktujte nás prosím, určite neoľutujete. Ďakujeme. Kontakt: 0948 330 815.

Viac fotiek tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/baltazar-nechce-zomriet-v-utulku

 

Leon

 

Leon je mladučký hravý psík, ma tak asi rok, je úžasný kamoš k ľudom, miluje pohyb, a zamestnanie, hodí sa aj k deťom, ale radšej väčším, je temperamentný, majestátnym krásny psík. Zatiaľ nemal problém ani s inými psíkmi, ale ludi miluje viac. 0948330815

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/leon-4/

Bendži

 

Bendžiho predošlý majiteľ odišiel, psík ostal sám v dome. Momentálne je už v útulku. Má asi rok a strašne hľadá svoju rodinu. Chce spoločnosť, nemá rád samotu. Vhodný len k ľuďom čo mu dovolia aj pobyt s nimi vo vnútri alebo majú dokonale ploty. Bendži je k ľudom milý a nekonfliktný, len sa musí naučiť povely. Ďakujeme za pomoc. 0948330815

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/bendzi-4/

Denis

 

Denis má asi 1.5 roka, je to mix labrador, skvelý k ľudom, k fenkám, znesie aj neagresivných psíkov. Je to mladý, aktívny psík, ktorý tiež chce milovať svoju rodinu. V prípade záujmu nám kľudne pošlite správu alebo volajte na číslo 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/denis-6/

Darko

 

Darko je psik vo veku asi 1,5 roka. Ako šteniato bol darovaný ako odpad do katastrofických podmienok osady. Keď sme ho odchytili, lebo sa túlal a hľadal si jedlo, bol plachý a vobec nepoznal spoločnosť človeka. Za 2 mesiace sa krásne socializoval, nemá problem s ľudmi, so psikmi, ale stále je v ňom strach z nových podnetov. Preto hľadáme zodpovednú rodinu, ktorá ho presvedči, že už sa ničoho neusí báť. Na svojho človeka sa veľmi naviaže a zbožňuje ho, vie dať najavo vďačnosť a lásku odmenou za vezpečnosť. Prosim, pomožte nam nájsť ozajstný domov. 0948330815

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/darko-4/

Harry

 

Harry má 1 rok a už si zažil veľa stresu. Ako šteniatko sme ho zachránili z osady, kde ho vyhodil dokonalý majiteľ a teraz nám ho vrátili z adopcie, lebo si vyžaduje pozornost a oni nemaju čas, lebo sa im narodilo dietatko.. Veríme že aj na Harryho čaká úžasný život v skvelej rodine, kde si ocenia jeho lásku, lojalitu a oddanosť pánovi. Je veľmi mojkací, stredný vzrast, naučený žiť vo vnútri. Prosim Vás najsamlepši kamarát vás čaká. 0948330815

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/harry/

Heňo

 

Heňo je 2-3 ročný psík stredného vzrastu, ktorý žil doteraz v osade. Na začiatku bol nedôverčivý, boli menšie problémy s jeho správaním, ale s trpezlivým prístupom sa z neho stal priateľský psíček. S inými psíkmi aj s fenkami je veľký kamoš. Nakoľko má tendenciu preskočiť plot, odporúčame ho skôr do bytu alebo k domu so 100% zabezpečeným oplotením. Ľudí má rád, avšak nie je vhodný do rodiny s menšími deťmi, skôr už k tým väčším radšej. Ak by ste mali záujem darovať Heňovi domov, volajte prosím: 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/heno/

Amis

 

Amis je úžasný psík, našiel sa spolu s bračekom na poli, mimo obce. Má tak 1 rok, je stredného vzrastu, miluje človeka, so psíkmi sa rýchlo naučí vychádzať, ak má správne vedenie. Hľadáme mu domov aj s prístupom dovnútra. Deti má rád, staršie osoby opatrne, aby ich od radosti nesotil. V prípade záujmu nám píšte správu alebo volajte na 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/amis/

Fredy

 

Fredy je 3 ročný, jazvečikoidný psík, ktorého sa majiteľka vzdala a tak skončil u nás v útulku. Fredy má veľmi rád ľudí, neustále by bol s nimi. Doteraz žil v dome, mal aj svoj dvorík, voľnosť. Momentálne je zatvorený v koterci, kde je sám a tak plače od žiaľu. Znášanlivosť s inými psíkmi zatiaľ nevieme. V prípade záujmu prosím volajte 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/fredy-2/

Bleky

 

Bleky sa narodil 4.8.2018, bude mať 4 roky. Domov mu dala jedna pani keď bol ešte malý, žiaľ psíka časom začal utekať po obci. Psík je momentálne držaný na reťazi, dcéra pani za ním chodieva a berie ho na dlhšie prechádzky spolu so svojimi vlastnými psami, s ktorými sa Bleky znáša, ale na iné zvieratá nie je zvyknutý. Bleky je dobrý psík, energický, ktorý potrebuje láskavého ale zároveň aj prísnejšieho majiteľa, ktorý mu určí pravidlá. Bleky sa ľúbi mojkať, hladkať, ľúbi prechádzky. Vhodný je skôr k mladším ľuďom, bez detí a iných zvierat. Dočká sa tento fešák nového domova alebo ostane na reťazi? V prípade záujmu prosím volajte 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/bleky/

Teo

 

Teo je mladý psíček menšieho vzrastu, ktorý sa našiel túlať sa po uliciach Levíc. Je to energický, priateľský psík do 1 roka, malý výmyselník, treba sa mu dostatočne venovať, zamestnať jeho mozoček. Na iných psíkov si ešte musí zvyknúť, aby bol s nimi kamarát, deti miluje. V prípade záujmu dať mu nový domov nás prosím kontaktujte správou alebo na čísle 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/teo-5/

Niko

 

Niko je veľký maznák, roztomilý medvedík. Je mladým psíkom, môže mať cca 1,5 rokov, je veľkého vzrastu. Na prechádzky sa zakaždým veľmi teší, krásne chodí na vodítku, miluje sa vyvaľovať a po brušku ho môžete škrabkať 24 hodín denne, on to vydrží . S fenkami je znášanlivý, so psami sme ešte neskúšali, ale nemal byť problém, javí sa ako pohodový, nekonfliktný psík. Vhodný je aj k deťom, no kvôli jeho veľkosti ho odporúčame skôr už k tým väčším. V prípade záujmu nám kľudne píšte správu alebo volajte 0948 330 815. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/niko-3/

Rocky

 

Ďakujeme RVPS Levice za rozhodnutie o odobratí psíka z reťaze zo zlých podmienok. Psík je 10 mesačný mix vlčko, v útulku ožil a teší sa pohybu. Hľadáme mu nový domov s voľným pohybom. V prípade záujmu píšte do správy. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/rocky/

Atos

 

Atos hľadá nový domov, má asi 1 rok, je nekonfliktný k ľuďom aj psíkom, našiel sa opustený, bez čipu. Absolvoval povinnú karanténu, je kompletne veterinárne ošetrený, čaká už len na nový domov. Je vo spoločnom výbehu s Bakom, s ktorým sú nerozluční parťáci. Je väčšieho vzrastu s veľkým srdiečkom. V prípade záujmu píšte prosím do správy, ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/atos/

Maco

 

Maco je mladučký psík väčšieho vzrastu, nájdený túlajúc sa na ulici. Nikto ho nehľadal, čip nemal, takže mu hľadáme nový domov. Je milý, znášanlivý, kamoš s ľuďmi aj so psami. Je to hravý, veselý psík, ktorý by už rád išiel do nového domova. Pre viac info prosíme píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/maco/

Korgi

 

Korgi sa adoptoval ešte ako šteniatko, žiaľ po pol roku bol vrátený z adopcie…Teraz je ešte trošku zmätený a bojazlivejší netuší kam zmizla jeho rodina a prečo sa ocitol v útulku. S inými psíkmi sa znáša, je menšieho vzrastu. Teraz má 9 mesiacov. Je ale veľmi zlatučký a dúfame, že v útulku dlho nepobudne. V prípade záujmu prosíme píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/korgi/

 

Gump

 

Gump bol adoptovaný ako šteniatko, žiaľ po čase bol vrátení do útulku. Je ešte mladý do jedného roka, stredného vzrastu, v podstate také odrastené šteniatko, bláznivé, hravé, má radosť zo všetkého čo sa okolo neho deje. S inými psami je kamarát. Vhodný skôr do aktívnejšej rodiny. V prípade záujmu alebo pre viac info píšte prosíme správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/gump-2/

Axel

 

Axel a Amir sú mladí psíkovia stredného vzrastu, ktorí sa dlhší čas túlali na ulici v jednej obci. Čip nemali, nik sa k nim nehlásil, takže sa im hľadá nový domov, aj samostatne. Sú to milí, veselí psíkovia, užívajú si spoločnosť ľudí a tešia sa keď príde čas venčenia. V prípade záujmu kľudne píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/axel/

Koko

 

Koko je mix retriver, vek asi 9 mesiacov, nájdený v osade s odrezaným bruškom labky. Nožička je veterinárne ošetrovaná, veríme, že čoskoro sa to zahojí, ale Koko by potreboval naozajstný domov. Nielenže sa to v útulku z hygienických dôvodov ťažšie rieši, ale jeho povaha a správanie by si zaslúžili pobyt vo vnútri. Po pár dňoch, bez strachu a pocitu náklonnosti človeka sa stal z neho neskutočne mojkací psík, ktorý je radšej na gauči v kancelárii ako vo výbehu na dvore. Prosím, nájde sa pre neho skutočný domov? Od šteniatka ho ešte nepoznal. Veľmi ďakujeme, píšte prosím do správy. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/koko-2/

Rony

 

Rony je dospelý psík stredného vzrastu, ktorý sa našiel pred pol rokom túlať sa na ulici. Ujal sa ho jeden manželský pár, mali ho na dvore, Rony však miluje spoločnosť ľudí a byť sám na dvore sa mu veru nepáčilo. Rony je už momentálne v útulku, hľadáme mu domov kde by mal aj prístup dovnútra. Skôr k aktívnejším ľuďom, ktorí by ho brali ako člena rodiny, chodili by s ním na prechádzky a večer by mohol byť vnútri v spoločnosti svojej rodiny. To je totiž to čo Rony najviac potrebuje. Byť so svojimi milovanými. Ronko je dobrý psíček, krásne chodí na vodítku, v koterci nič neničí, miluje dospelých aj deti. Psíkov si skôr vyberá, s fenkami je znášanlivý. Ak by ste mu chceli dať domov, prosíme píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/rony-4/

Majlo

 

Majlo a Majko sú pravdepodobne otec so synom, Majlo je mladší. Podľa všetkého boli vyhodení, Majlo má dokonca jazvu na papuľke. Obidvaja sú menšieho vzrastu, majú radi deti, kamošia sa aj so psíkmi, aj keď Majko si občas psíkov vyberá, ale po čase sa skamaráti. Domovy im hľadáme s prístupom dovnútra. V prípade záujmu alebo pre viac info nás kontaktujte správou. Ďakujeme.

https://www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/majlo-4/

Leo

 

Leo je mladý ročný psík stredného vzrastu, ktorého vyhodil majiteľ z bytu. Je to v podstate ešte len odrastené šteniatko, bláznivé, hravé, má zo všetkého radosť. Miluje prechádzky, ľudskú aj psiu spoločnosť. Vhodný do bytu či domu s prístupom dovnútra. V prípade záujmu o adopciu alebo pre viac info píšte prosíme správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/leo-2/

Snif

 

Snif je mladý cca 2 ročný psík väčšieho vzrastu. S inými psíkmi je znášanlivý, ľudí miluje, medzi jeho obľúbené aktivity patrí prechádzka a mojkanie. Domov mu hľadáme v aktívnejšej rodine, je vhodný aj na psie športy. V prípad záujmu alebo pre viac info prosíme píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/snif/

Rex

 

Rex je mladý psík väčšieho vzrastu odobratý zo zlých podmienok. Je to aktívny, energický psík, ktorý si najviac užíva prechádzky, miluje ľudí, má radosť z detí. So psami sa znáša. Na vodítku ešte ťahá, veľmi sa teší, keď môže byť mimo koterca. V prípade záujmu alebo pre viac info prosíme píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/rex-7/

Ramon

 

Ramon spolu so psíkom Bjornom bol vyhodený v osade. Pán ktorý ich pripol na reťaz, aby neutiekli, sa ich dobrovoľne zriekol, sám ich nahlásil do útulku. Bjorn je už v novom domove, Ramon však na svoju novú rodinku stále čaká. Ramon je mladý psík, môže mať cca 8 mesiacov, asi mix kaukazák. Je to veľmi milý, nekonfliktný psík, ľudí miluje. V prípade záujmu dať mu nový domov, prosíme píšte. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/ramon/

Max

 

Max je mladý psík menšieho až stredného vzrastu. Je to také milé večne usmiaté chlpaté slniečko. Rád sa šantí so svojimi štvornohými kamarátmi. Ľudí tiež zbožňuje, nechať sa hladkať celý deň, to je jeho najobľúbenejšia činnosť. V prípade záujmu adoptovať si toto zlatíčko, alebo pre viac info, píšte prosíme správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/max-4/

Wolf

 

Wolfa do útulku doniesol jeden pán, ktorý ho vraj našiel na ulici a ak ho neprevezmeme, tak ho pustí…Či to bol Wolfov pán alebo skutočne len nálezca už asi nezistíme, každopádne psík predtým zrejme nemal príliš ľahký život…To sa na začiatku odzrkadlovalo aj na jeho správaní, ak sa niekto priblížil k jeho výbehu tak zavrčal, bol opatrný, pochudnutý. Teraz je to už s ním oveľa lepšie, pomalinky si na nás zvykol, dokonca ovláda povely ako „Sadni“či „Na miesto“, môže mať cca 3 roky. V poslednom čase si veľmi obľúbil hru s loptičkou, vtedy sa so strážcu stáva malé pojašené šteniatko. Na vodítku ide pekne, ale nie je to pes pre každého, vhodný je skôr k ľuďom s prirodzenou autoritou, ktorí mu ukážu správny smer. Jeho znášanlivosť s inými psami sme ešte neskúšali. V prípade záujmu alebo pre viac info nám kľudne píšte správu alebo volajte na 0948 330 815. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/wolf/

Igor

 

Igor je 2 ročný psík stredného vzrastu, ktorý sa našiel na opustenom mieste. Je to taký malý blázonko, s ktorým sa nudiť nebudete, ale určite vám prinesie do života veľa radosti. Vhodný je skôr k človeku s prirodzenou autoritou, ktorý mu ukáže čo smie a čo nie, naučí mu základné povely. S inými psami v útulku zatiaľ nevychádza, preto ho odporúčame ako jedináčika. V prípade záujmu o adopciu alebo pre viac info píšte správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/igor/

Tiger

 

Tiger je mladý psík stredného vzrastu, ktorý bol odobratý zo zlých podmienok, doteraz žil na krátkej reťazi. V útulku sa z neho vykľulo naozaj vďačné zlatíčko, miluje spoločnosť ľudí aj psíkov. V prípade záujmu darovať mu domov alebo pre viac info, píšte prosíme správu. Ďakujeme.

www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/tiber/

 

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/Ozzy je 7 mesačný psík, mix jazvečíka. Je to ešte hravé šteniatko, ktoré si užíva spoločnosť človeka, miluje prechádzky. Vhodný k deťom a aktívnejším ľuďom. Bolo by mu super aj s druhým psíkom. Hľadáme mu zodpovedný domov, kde bude právoplatným členom rodiny. V prípade záujmu volajte 0948122272

OZ Šťastný domov

Poštová adresa:
Krížny vrch 24
93405 Levice

Útulok sa nachádza:
Za pekárňou
pri strelnici.
Telefonický kontakt:
Hela: 0948 122 272
Janka: 0948 330 815
Nika: 0949 190 011

Číslo účtu:
0223976502/0900
IBAN: SK0509000000000223976502
SWIFT/BIC - GIBASKBX
IČO:42206553
DIČ:2023517177
stastnydomov@gmail.com
Vytvorené službou Webnode