Psíkovia

Naši útulkáči - psíkovia, ktorí hľadajú nové domovy...Niektorí hľadajú domov už roky, niektorí prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktorí psíkovia sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Baltazár nechce umrieť v útulku

 

Neviem prečo mi je srdcu tak blízky, ale je to môj obľúbenec v levickom útulku, aj keď osobne sme sa ešte nikdy nestretli. Možno ma chytil jeho príbeh, starší psík nájdený v hroznom stave, ktorý sa dostal do útulku, kde čaká na svoju novú rodinku už viac ako rok a pol. Za ten čas už žiaľ niekoľkokrát ochorel, no vždy zabojoval. Som veľmi šťastná, že o ňom vznikli tieto nádherné zábery, ktoré zachytili jeho skutočnú krásu a tie jeho úprimné očká, ktoré hovoria len jedno „Zober si ma domov, ver mi, ja sa ti s mojou láskou odvďačím“. Ach Balti… tak veľmi a statočne bojuješ, tak trpezlivo čakáš. Ja si ťa síce domov zobrať nemôžem, ale budeme sa snažiť urobiť pre to maximum, aby útulok nebol tvojim posledným „domovom“. (dobrovoľníčka Monika)

Text z albumu na FB stránke útulku:

Baltazár potrebuje domov, je to už starší psík, nezaslúži si skončiť svoj život v útulku. Baltazár nám prestal papať, a odmietal piť. Bol 3 dni na infúziach, mal problémy s pankreasom. Konečne sa postavil na nohy, znova začal papať a tešiť sa životu. Prosíme, pomôžte mu, potreboval by svoj domov, je to neskutočne inteligentný psík. Ovláda základné povely, vyzerá akoby prešiel policajným výcvikom, pred viac ako rokom sa však našiel vo veľmi zanedbanom stave, vychudnutý, jeho ušká požierali muchy. Nikto ani len netuší ako mohol žiť predtým, ale jedno je isté…zaslúži si ten najláskavejší domov na svete! Môže mať cca. 9 rokov, takže to nie je žiadny pradedko, ale už veľmi túži po kľude pri svojej milovanej rodinke. Žiaľ v útulku ochorel už niekoľkokrát, nie je to pre neho vhodné prostredie. S inými psíkmi vychádza podľa sympatie. Ak mu chcete dopriať ešte niekoľko krásnych rôčkov v kruhu rodiny, kontaktujte nás prosím, určite neoľutujete. Ďakujeme. Kontakt: 0948 330 815.

Viac fotiek tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/baltazar-nechce-umriet-v-utulku/

 

Leon

 

Leon je mladučký hravý psík, ma tak asi rok, je úžasný kamoš k ľudom, miluje pohyb, a zamestnanie, hodí sa aj k deťom, ale radšej väčším, je temperamentný, majestátnym krásny psík. Zatiaľ nemal problém ani s inými psíkmi, ale ludi miluje viac. 0948330815

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/leon-3/

Bendži

 

Bendžiho predošlý majiteľ odišiel, psík ostal sám v dome. Momentálne je už v útulku. Má asi rok a strašne hľadá svoju rodinu. Chce spoločnosť, nemá rád samotu. Vhodný len k ľuďom čo mu dovolia aj pobyt s nimi vo vnútri alebo majú dokonale ploty. Bendži je k ľudom milý a nekonfliktný, len sa musí naučiť povely. Ďakujeme za pomoc. 0948330815

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/bendzi-4/

Denis

 

Denis má asi 1.5 roka, je to mix labrador, skvelý k ľudom, k fenkám, znesie aj neagresivných psíkov. Je to mladý, aktívny psík, ktorý tiež chce milovať svoju rodinu. V prípade záujmu nám kľudne pošlite správu alebo volajte na číslo 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/denis-4/

Darko

 

Darko je psik vo veku asi 1,5 roka. Ako šteniato bol darovaný ako odpad do katastrofických podmienok osady. Keď sme ho odchytili, lebo sa túlal a hľadal si jedlo, bol plachý a vobec nepoznal spoločnosť človeka. Za 2 mesiace sa krásne socializoval, nemá problem s ľudmi, so psikmi, ale stále je v ňom strach z nových podnetov. Preto hľadáme zodpovednú rodinu, ktorá ho presvedči, že už sa ničoho neusí báť. Na svojho človeka sa veľmi naviaže a zbožňuje ho, vie dať najavo vďačnosť a lásku odmenou za vezpečnosť. Prosim, pomožte nam nájsť ozajstný domov. 0948330815

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/darko-4/

Harry

 

Harry má 1 rok a už si zažil veľa stresu. Ako šteniatko sme ho zachránili z osady, kde ho vyhodil dokonalý majiteľ a teraz nám ho vrátili z adopcie, lebo si vyžaduje pozornost a oni nemaju čas, lebo sa im narodilo dietatko.. Veríme že aj na Harryho čaká úžasný život v skvelej rodine, kde si ocenia jeho lásku, lojalitu a oddanosť pánovi. Je veľmi mojkací, stredný vzrast, naučený žiť vo vnútri. Prosim Vás najsamlepši kamarát vás čaká. 0948330815

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/harry/

Heňo

 

Heňo je 2-3 ročný psík stredného vzrastu, ktorý žil doteraz v osade. Na začiatku bol nedôverčivý, boli menšie problémy s jeho správaním, ale s trpezlivým prístupom sa z neho stal priateľský psíček. S inými psíkmi aj s fenkami je veľký kamoš. Nakoľko má tendenciu preskočiť plot, odporúčame ho skôr do bytu alebo k domu so 100% zabezpečeným oplotením. Ľudí má rád, avšak nie je vhodný do rodiny s menšími deťmi, skôr už k tým väčším radšej. Ak by ste mali záujem darovať Heňovi domov, volajte prosím: 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/heno/

Amis

 

Amis je úžasný psík, našiel sa spolu s bračekom na poli, mimo obce. Má tak 1 rok, je stredného vzrastu, miluje človeka, so psíkmi sa rýchlo naučí vychádzať, ak má správne vedenie. Hľadáme mu domov aj s prístupom dovnútra. Deti má rád, staršie osoby opatrne, aby ich od radosti nesotil. V prípade záujmu nám píšte správu alebo volajte na 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/amis/

Fredy

 

Fredy je 3 ročný, jazvečikoidný psík, ktorého sa majiteľka vzdala a tak skončil u nás v útulku. Fredy má veľmi rád ľudí, neustále by bol s nimi. Doteraz žil v dome, mal aj svoj dvorík, voľnosť. Momentálne je zatvorený v koterci, kde je sám a tak plače od žiaľu. Znášanlivosť s inými psíkmi zatiaľ nevieme. V prípade záujmu prosím volajte 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/fredy-2/

Bleky

 

Bleky sa narodil 4.8.2018, bude mať 4 roky. Domov mu dala jedna pani keď bol ešte malý, žiaľ psíka časom začal utekať po obci. Psík je momentálne držaný na reťazi, dcéra pani za ním chodieva a berie ho na dlhšie prechádzky spolu so svojimi vlastnými psami, s ktorými sa Bleky znáša, ale na iné zvieratá nie je zvyknutý. Bleky je dobrý psík, energický, ktorý potrebuje láskavého ale zároveň aj prísnejšieho majiteľa, ktorý mu určí pravidlá. Bleky sa ľúbi mojkať, hladkať, ľúbi prechádzky. Vhodný je skôr k mladším ľuďom, bez detí a iných zvierat. Dočká sa tento fešák nového domova alebo ostane na reťazi? V prípade záujmu prosím volajte 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/bleky/

Ron

 

Ron je psík väčšieho vzrastu, ktorý sa túlal spolu s Edim po uliciach v jednej dedine. Nikto ich nehľadal, tak sa po nahlásení ocitli v útulku, kde sú v spoločnom výbehu. Ron je od Ediho niekoľko rokov mladší, môže mať cca. okolo 1-2 rokov, no napriek tomu je kľudnejší ako Edko. S vodítkom ešte nie je taký veľký kamarát, ale každým dňom sa to zlepšuje. Ľudí má rád a už sa nevie dočkať momentu, keď si ho niekto adoptuje. V prípade záujmu píšte do správy alebo volajte 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/ron/

Teo

 

Teo je mladý psíček menšieho vzrastu, ktorý sa našiel túlať sa po uliciach Levíc. Je to energický, priateľský psík do 1 roka, malý výmyselník, treba sa mu dostatočne venovať, zamestnať jeho mozoček. Na iných psíkov si ešte musí zvyknúť, aby bol s nimi kamarát, deti miluje. V prípade záujmu dať mu nový domov nás prosím kontaktujte správou alebo na čísle 0948 330 815. Ďakujeme.

Viac tu: www.adoptuj.psiadusa.sk/ponuky/teo-5/

 

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/

Naši útulkáči - fenočky, ktoré hľadajú nové domovy...Niektoré hľadajú domov už roky, niektoré prišli do nášho útulku len pred pár týždňami. Všetci však rovnako túžia po svojej rodinke. Album bude stále aktualizovaný, aby ste mali prehľad, ktoré fenočky sú ešte na adopciu. Pri fotkách nájdete popis psíkov aj link na ich album na FB. Ak si nemôžete dovoliť adoptovať si psíka, môžete pomôcť aj dočasnou opaterou či virtuálnou adopciou. V prípade záujmu pomôcť nám kľudne píšte na stastnydomov@gmail.com alebo volajte na 0948 122 272, 0948 330 815. Ďakujeme!

Viac tu: https://stastnydomov-happyhouse.webnode.sk/zvieratka-na-adopciu/fenky/Ozzy je 7 mesačný psík, mix jazvečíka. Je to ešte hravé šteniatko, ktoré si užíva spoločnosť človeka, miluje prechádzky. Vhodný k deťom a aktívnejším ľuďom. Bolo by mu super aj s druhým psíkom. Hľadáme mu zodpovedný domov, kde bude právoplatným členom rodiny. V prípade záujmu volajte 0948122272

OZ Šťastný domov

Poštová adresa:
Krížny vrch 24
93405 Levice

Útulok sa nachádza:
Za pekárňou
pri strelnici.
Telefonický kontakt:
Natália: 0948 122 272
Janka: 0948 330 815
Nika: 0949 190 011

Číslo účtu:
0223976502/0900
IBAN: SK0509000000000223976502
SWIFT/BIC - GIBASKBX
IČO:42206553
DIČ:2023517177
stastnydomov@gmail.com
Vytvorené službou Webnode